Mamy wieloletnie doświadczenie w ...

Salon AlsenNasza firma została założona w 1997 r. pod nazwą MACRO-SERVICE. Od początku działalności chcieliśmy wyjść do Państwa z ofertą komputerowo-fiskalną co zaowocowało rozwojem w kierunku także dziedzin pokrewnych. Już na starcie wprowadziliśmy usługi serwisowe urządzeń fiskalnych wielu producentów. Nasz rozwój przyczynił się też do świadczenia usług informatycznych w szerokim zakresie branży IT. Ciągły postęp w pozszerzaniu oferty doprowadził do nawiązania współpracy w wiodącymi dostawcami na rynkach komputerowym, fiskalnym jak również materiałów eksploatacyjnych.

Przełomem było wejście naszej firmy w szeregi sieci salonów Alsen. Obecnie nasi klienci mając dostęp do szerokiego wachlarza produktów w sklepie internetowym alsen.pl mogą zamawiać towar dostępny dla całej sieci z dostawą kurierską dnia następnego lub odbiorem osobistym w wybranym salonie Alsen.

Naszą ofertę towarów i usług kierujemy do klienta indywidualnego jak również do firm i instytucji. Zaufało nam już wielu zadowolonych Odbiorców. Zapraszamy do współpracy.